MEBLE KUCHENNE

ANGIELSKA BIEL W ZBLIŻENIU

Nasze kuchnie angielskie są funkcjonalne. Kuchnie posiadają dużo zabudowanych szafek, półek, szuflad oraz mniejszych szufladek. Kuchnie które wykonujemy maja pełno dekorów, listew ozdobnych, pilastrów, rzeźb. Meble kuchenne wykonane są z drewna dębowego. Wszystko robimy na indywidualne zamówienie .

KLIMATYCZNY KREM

Coraz większym zainteresowaniem stały się meble kuchenne w angielskim stylu. Angielski styl co to oznacza? Przede wszystkim kolor, powinien być biały, kremowy bądź pastelowy. Bardzo ważne są dodatki, zdobienia; pilastry, bogato zdobione gzymsy oraz rzeźby. Kuchnia to miejsce w którym spędzamy większość czasu, dlatego powinna być piękna oraz funkcjonalna. Takie są wszystkie nasze meble kuchenne które realizujemy na indywidualne zamówienie.

ELEGANCJA

Kuchnia w stylu angielskim jest połączeniem funkcjonalności, estetyki oraz elegancji. W większości kuchni zaaranżowanych przez nas zgodnie z założeniami stylu angielskiego dominują jasne kolory, naturalne tworzywa wykończeniowe oraz bogate zdobienia mebli. Kuchnie w stylu angielskim to połączenie tradycyjnej elegancji, sprawdzonej funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań. Kuchnia w stylu angielskim jest więc esencją wszystkiego co ładne i wygodne.

DWORSKI SZYK

Styl angielski przeznaczony jest dla osób, które lubią wnętrza eleganckie a zarazem przytulne. Mając na myśli kuchnię angielską wyobrażamy sobie kuchnię która jest jasna, w kolorze bieli, kremu czy ecru. Do tego istotną rolę odgrywają dodatki ; pilastry, bogato zdobione gzymsy, płaskorzeźby , rzeźbione podpory. Proponujemy , doradzamy przede wszystkim słuchamy naszego klienta dlatego nasze realizacje zachwycają i mają uznanie.

DOMOWE OGNISKO

Piękno i domowe ognisko to główne zalety kuchni angielskiej. Nie musimy rezygnować z elegancji na rzecz domowego klimatu. Wystarczy umeblować swoją kuchnię w stylu angielskim. Nasze realizacje są tego najlepszym dowodem. Krem, biel czy pastele to kolory kuchni angielskich. Nasze meble kuchenne angielskie wykonujemy z drewna dębowego a lakiery jakie używamy do tworzenia odcieni o jakich wspominamy są odporne na promieniowanie UV przez co nasza kuchnia nigdy nie straci koloru. Proponujemy w naszym kuchniach wszystkie detale które wspólnie tworzą angielski klimat. Pilastry, bogato zdobione gzymsy, płaskorzeźby oraz podpory rzeźbione. Całość zamykają piękne włoskie uchwyty firmy Bosetti Marella Arte.

PIĘKNY KREM

Jeżeli chcemy by nasza kuchnia była elegancka , ponadczasowa a co najważniejsze przytulna zdecydujmy się na kuchnię w stylu angielskim. Piękno oraz szlachetność jakie tworzą jasne kolory to styl angielski. Aby dodać kuchni domowej przytulnej atmosfery do mebli w tym stylu dodajemy ręcznie wykonane pilastry, bogato zdobione gzymsy , płaskorzeźby oraz rzeźbione podpory. Kropką nad „i” są włoskie uchwyty firmy Bosetti Marella Arte.

ANIELSKI KREM

Meble kuchenne w stylu angielskim są najczęściej białe, kremowe oraz ecru. Jasne barwy optycznie powiększą naszą kuchnię. Kuchnie wykonujemy z drewna dębowego , stosujemy ręcznie wykonane zdobienia tkj. Pilastry, gzymsy oraz wszystkie rzeźby. Uzupełnieniem są włoskie uchwyty firmy Bosetti Marella Arte.Lakier który stosujemy do uzyskania pięknych kolorów bieli, kremów i innych jest odporny na promienie UV.

ANGIELSKA MAŁA

Kuchnia w stylu angielskim to elegancja połączona z ciepłem domowego ogniska. Kuchnia w tym stylu często posiada wyspę lecz niekoniecznie jeżeli nie mamy miejsca na wyspę a chcemy mieć piękną kuchnię w angielskim stylu pomożemy zaprojektować Państwa kuchnię tak by byli Państwo zachwyceni naszą realizacją. W kuchni spędzamy większość czasu, wspólnie w niej gotujemy, jemy dlatego tak ważne jest by kuchnia spełniała wszystkie oczekiwania jakie mamy.

KUCHNIA ANGIELSKA

Angielski styl w kuchni powinien być wykonany z drewna w bieli, ecru czy w pastelach. Istotnymi detalami dla tego stylu są też oczywiście zdobienia; pilastry, szprosy w witrynach oszklonych, gzyms oraz rzeźby .Ważną rolę odgrywają również uchwyty, w naszych kuchniach stosujemy uchwyty włoskie firmy Bosetti Marella Arte. Lakier który stosujemy do uzyskania pięknych kremów, bieli i innych jest odporny na promienie UV, przez co kuchnia nie straci swojego koloru.

TOP Call Now Button